NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa
NIKEE CRACK | cracky do her | cd-key do her | serial number
     Menu
     AONN.cz

ALYSS SGA - Stargate: Atlantis - Hvezdna brana: Atlantida na alyss.cz
     Statistiky


     Spřátelené Weby


1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys


Jak stahovat ???Megaupload:
Nahore se vam odpocitava cas tak pockate naskoci tam reklamni okno to zavrete a dejte download a jestli vam cas nenaskoci tak je to bud zruseny nebo pretizeny ale kdyzdak to skuste jindy nejlepsi to je brzo rano.


Torrent:
Stáhni si tento program : Bitlord * a nainstaluj si ho
2)Stáhni si Torrent nějáké hry nebo filmu,bude mít tak 10 - 40/kb
3)Po stažení otevři tento "Torrent" a klikni na otevřít v programu... BitLord *
4)Torrent se sám začne stahovat průměrnou rychlostí 4 - 300 kb/s (podle připojení)
5)Torrenty se stahují poměrně delší dobu a já nevím jakou,tak mě prosím nebombardujte "za jak
dlouho to bude stažené" Děkuji.
6)Po stažení Torrentu bude Torrent uložen v .../BitLord/Downloads/


Rapidshare:

Návod na stahování souboru z RapidShare.de

RapidShare.de je Free Hosting služba na kterou můžete nahrávat jakýkoliv soubory.

omezení rychlosti nejsou podporovány download akcelerátory (např. GetRight, FlashGet) nejsou podporována přerušovaná stahovaní omezený přenos dat za hodinu - v praxi to znamená, že pokud stáhnete soubor větší 20 MB, musíte čekat jednu hodinu před stahovaním dalšího souboru před samotným stáhnutím souboru musíte čekat určitý počet sekund, který je závislý na velikosti tohoto souboru maximálně jeden download v jednu chvíli na serveru bude přiliš mnoho uživatelů a download nebude vám umožněn

Jak na stahování (download) souborů:

po otevření stránky se souborem, musíte odrolovat dolů na konec stránky, kde uvidíte Select your download: Free or Premium

 

klikněte na Free poté se vám otevře nová stránka, kde znova odrolujete na konec stránky a tam uvidíte Download-Ticket reserved. Please wait XX XX je číslo mezi 5-60s a značí, jak dlouho si musíte počkat až se vám objeví obrázek se 3 znaky, které je potřeba opsat do políča vedle nich. Poté stačí zmačknout tlačítko Start Download a stahování může začít. To je celé!!

 

Používejte ke stahování z rapidshare Internet Explorer !!!!!!!!!

 

Novinka na webu: Nebaví vás vždy po stáhnutí jedné části na RapidShare.de čekat hodinu? Mám pro vás skvělé řešení. Klikněte ZDE a do kolonky napište vámi vybrané URL z RapidShare.de. Poté už můžete bez omezení stahovat a nemusíte čekat dalších zhruba 65-70min. Obrázek “http://www.velorexy.cz/images/smajlici/smajlik_006.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Obrázek “http://www.velorexy.cz/images/smajlici/smajlik_006.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. a nebo:
klikneme na internet Explorer pravým tlačítkem a dáme vlastnosti
na hoře máte šablony, cliknete na Připojení
dále cliknete na nastavení místí sítě LAN
a zaškrtnete použít pro siť lan
musite si tam teď dát jiný proxy server i když v mnoha případech jste tam nic neměli
ZDE jsou proxy servery

  

 

  1. Když se dostanete na server RapidShare, první co musíte udělat je, že v tabulce (obrázek č.1) kliknete na tlačítko FREE. Tím se dostanete na další stránku.
  2. Na další stránce se přibližně uprostřed objeví časový odpočet (obrázek č.2), díky němuž si "rezervujete" download tiket. Časový odpočet se odpočítává od maximálně 50 vteřin dolů.
  3. Až odpočet skončí, objeví se obrázek, na němž je vyobrazena kombinace čísel a písmen (obrázek č.3). Tuto kombinaci zadejte do vlevo zobrazeného pole a klikněte na tlačítko Download... Před klikem na download máte možnost vybrat ze dvou serverů, odkud se soubor stáhne. Povětšinou je skutečně jedno, jaký máte vybraný (více viz zvětšený obrázek č.3).
 
Obrázek č.2

 

 
Obrázek č.3

CO MŮŽE NASTAT?

  1. Stahování je omezeno na jedno stažení v časovém limitu plus mínus 70 minut. Toto omezení je možné změnou IP adresy (viz níže).
  2. Pokud se vám nezobrazí odpočet, pak z vaší IP adresy již vy nebo někdo jiný, kdo má stejnou IP adresu stahuje. Pokud tedy máte neveřejnou IP adresu (např. kabelová televize), budete mít velký problém něco stáhnout, resp. čekat na download tiket a v té pravé vteřině stihnout opsat kombinaci. V takovém případě se poohledněte po nějakém programu na změnu proxy (např. Hide IP) nebo využít nějaký specializovaný Link Grabber.
  3. Pokud se vám objeví odpočet, vy opíšete kombinaci a kliknete na download a nic se neděje, pak vězte, že někdo z vaší IP adresy byl rychlejší... 
Ostatní:
Stahování přez ostaní uploady je vše podobné jen musite nekde najit limyt ktery se odpocitava nebo rovnou downlad file a mate vyhráno. Skrátka vše funguje na podobném principu ,ale kdyz se nic takoveho neukaze zkuste to jindy je dost mozne ze je pretizeny server.

RAPIDSHARE BEZ ČASOVÉHO LIMITU

Rapid

K tomu slouží takový malý prográmek Na 100% to !!FUNGUJE!! Od té doby co jsem na to přišel sosám jako divý :-P

 .::DOWNLOAD::.


     Reklama

   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - Kdo prezije - Survivor NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com